Sklep Parys-Style Kids to odpowiedź na potrzeby Rodziców i ich Dzieci, którzy w modzie dla dzieci oprócz jakości,idealnego wykończenia,wygody szukają też niepowtarzalnego stylu i unikatowego charakteru.
Jesteśmy sklepem online, który swoją przygodę z modą rozpoczął od dwóch włoskich marek BRUMS i MEK. Dlaczego akurat te marki? Sami jesteśmy Rodzicami, dlatego zamawiamy  i polecamy produkty, z którymi się identyfikujemy i w które ubieramy nasze dzieci.
Brums to marka z wieloletnią tradycją, dbająca o jakość i detale wykończenia, której każda kolekcja jest starannie zaprojektowana, dzięki czemu ubrania dziecięce są nie tylko wygodne, ale i stylowe. MEK to marka nowoczesna, stylowa i bardzo modowa, dedykowana dzieciom i młodzieży, lubiącym poprzez ubiór wyrażać siebie. Wszystkie modele zaprezentowane na stronie są starannie wyselekcjonowane i dostępne. Jako Rodzice i Konsumenci rozumiemy jednak, że rozmiary są zróżnicowane, dlatego dla wygody zakupu wysyłka i zwrot jest darmowy.
Dzieci to "nasze skrzydła" dlatego z pewnością będziemy szukać kolejnych modowych inspiracji. Mamy nadzieję, że będziecie towarzyszyć Nam w tej przygodzie:) Zapraszamy!

Otrzymuj informację o nowościach i wyprzedażach

Możesz zrezygnować w każdej chwili. W tym celu należy odnaleźć szczegóły w naszej informacji prawnej.

Menu

Ustawienia

Załóż darmowe konto, aby zapisywać ulubione rzeczy.

Zaloguj

Załóż darmowe konto, aby używać listy życzeń.

Zaloguj